درمان دائمی موهای زائد صورت و بدن


 آیا می دانید یکی از بهترین روش های از بین بردن موهای زائد صورت و بدن، استفاده از روغن مورچه می باشد؟

استفاده از روغن مورچه برای از بین بردن موهای زائد صورت و بدن، ااز سالیان بسیار دور مورد استفاده بشر بوده است . در بیشتر کتب طب سنتی باستان، از روش طلاکوب کردن مورچه برای از بین بردن دائمی موهای زائد ، سخن به میان آمده است.

در کتاب بسیار قدیمی حدیقه الاسرار، بر استفاده از روغن مو رچه در درمان دائمی موهای زائد تاکید شده است و روش استفاده آن نیز توضیح داده شده است.

از بین بردن دائمی موهای زائد بدن

آیا روغن مورچه از مورچه استخراج می گردد؟

تولید روغن مورچه در سطح انبوه و صنعتی، از نوعی اسید به نام هیدرو سانیک تحصیل می شود که دقیقا خاصیت روغن مورچه را داشته و می تواند ریشه موها را برای همیشه از بین ببرد. در سده  ۱۵ میلادی شیمیدان ها و دانشمندان علوم طبیعی می دانستند از تجمع مورچه ها بخارهای اسیدی متصاعد میشود. اولین بار "جان ری" طبیعت شناس انگلیسی در سال ۱۶۷۱ این اسید را از تقطیر توده‌ای از مورچه های مرده جدا کرد. اما سنتز شیمیایی آن اولین بار توسط شیمیدان فرانسوی ژوزف گیلوساک از اسید هیدروسیانیک انجام گرفت.

در سال ۱۸۵۵ شیمیدان فرانسوی دیگری به نام Marcellin berthelot اسید فرمیک را با استفاده از مونواکسید کربن سنتز کرد، مشابه شیوه ای که امروزه در آزمایشگاه روجا مورد استفاده قرار می گیرد. برخلاف نام این محصول، این روغن از مورچه تهیه نمی شود بلکه بر پایه "فرمیک اسید" که بدن مورچه قادر به تولید آن است این نام را انتخاب کرده اند.


رفع موهای زائد صورت و بدن بصورت تضمینی

با استفاده از روغن مورچه اصل و در صورت استفاده صحیح و مداوم می تواند سبب از بین رفتن موهای زائد شود. البته روغن مورچه ای که اصل و خالص باشد.

به منظور دستیابی به نتیجه‌ی مطلوب، رعایت شرایط زیر ضروری است:

1- روغن مورچه اصل باشد در غیر این صورت تأثیر آن موقت است یا بی تأثیر خواهد بود.

2- ابتدا باید مو در سطح مورد نظر به دقت و بدون هیچ گونه صدمه‌ای به وسیله موچین، موم و… از ریشه کنده شود (از تیغ، موبر یا کرم استفاده نشود). این کار برای باز شدن منافذ مو و رسیدن روغن مورچه به ریشه مو بسیار ضروری است.

3- پوست کاملاً تمیز ‌شده و سپس روغن مورچه مالیده و ماساژ داده شود. دو ساعت بماند و سپس می‎توانید بشوئید.

4- این کار حدود دو هفته روزی دو تا سه بار تکرار شود.

این دوره باید بطور کامل انجام شود و نباید در استفاده از روغن به منظور صرفه جویی کوتاهی انجام شود. در صورت استفاده به شیوه ای صحیح و همچنین استاندارد و اصل بودن روغن، نتیجه آن، از بین رفتن موهای زائد بصورت دائمی است.


تصویر زیر قسمتی از ساق پای آقایان می باشد که موهای قسمتی از آن توسط روغن مورچه بصورت دائمی از بین رفته است.

با استفاده از روغن مورچه برای از بین بردن موهای زائد بدن و صورت، می توانید پوستی درخشان و زیبا داشته باشید.

قابل استفاده در تمام نقاط بدن و مناسب برای اقایان و بانوان

                     از بین بردن موهای زائد

بدون عوارض جانبی

استفاده از روغن مورچه بی شک یکی از بهترین روش های از بین بردن موهای زائد می باشد چراکه علاوه بر هزینه بسیار پایین این امر، عارضه ای نیز درپی نداشته و طی سالیان گذشته آزمایش خود را نیز بخوبی پس داده است. این محصول در شرایط آزمایشگاهی با دوز استاندارد تحت مجوز وزارت بهداشت و عاری از هرگونه ترکیب شیمیایی که در داروهای صنعتی استفاده می‎شود تولید شده و به دلیل منشأ طبیعی آن، هیچ گونه عارضه ای تاکنون دیده نشده است اما توصیه می‎کنیم در دوران شیردهی و بارداری با مشورت پزشک استفاده شود. از روغن مورچه خالص نباید در اطراف چشم یا پوست آسیب دیده استفاده شود. این محصول خوراکی نبوده و باید دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.


خرید روغن مورچه اصل روجا(موبر دائمی)

خرید دو شیشه از این روغن برای از بین بردن کامل و دائمی موهای بدن کافی است. ما به شما توصیه میکنیم برای کاهش هزینه هایتان، در هر سفارش، دو شیشه روغن مورچه اصل روجا سفارش دهید. استفاده از روغن مورچه اصل روجا آسانترین و مطمئن ترین شیوه برای از بین بردن دائمی موهای ناخواسته است.

برای خرید بر روی شکل زیر کلیک کرده و با پر کردن فرم خرید، ابتدا محصول را در منزل تحویل گرفته، سپس وجه انرا به مامور پست بپردازید.

خرید پستی

             حداقل تعدادسفارش 2شیشه روغن مورچه می باشد

                                          با خرید چهار شیشه روغن مورچه، یک شیشه دیگر هدیه دریافت کنید                      


چنانچه به هر دلیل موفق به ثبت سفارش نشدید، کافیست نام محصول را به سامانه پیامک فروشگاه به شماره  09364291640 پیامک نمایید و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.